- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER 4G LTE LT500 2.4 GHz 5 GHz, 867 Mbps + 300 Mbps CUDY
ROUTER 4G LTE LT500 2.4 GHz 5 GHz, 867 Mbps + 300 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER 4G LTE LT500 2.4 GHz 5 GHz, 867 Mbps + 300 Mbps CUDYSkladom66,99 EUR54,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: Wi-Fi : 2.4 GHz 5 GHz, LTE : FDD-LTE B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 TDD-LTE B38/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi, 2 x Všesmerová anténa 4G LTE ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac ; Prenosové rýchlosti: Wi-Fi : 867 Mbps + 300 Mbps, LTE : 150 Mbps / 50 Mbps ; Zásuvka SIM: 1 x nano SIM ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Typ antény: | |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - LAN/WAN 3 x 10/100 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | System, 4 x Ethernet |
| Zásuvka SIM: | 1 x nano SIM |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Rozhranie správy: | |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ CE < 30 dBm @ FCC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.308 kg |
| Rozmery: | 204.8 x 133.2 x 38.3 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





