- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER AC12 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps DAHUA
ROUTER AC12 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ROUTER AC12 2.4 GHz, 5 GHz, 300 Mbps + 867 Mbps DAHUASkladom30,02 EUR24,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa 5 dBi - Integrovaná, 2x2 MU-MIMO ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac @ 5 GHz ; Prevádzkové režimy: Router ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz , |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa 5 dBi - Integrovaná, 2x2 MU-MIMO |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n/ac @ 2.4 GHz , IEEE 802.11 a/b/g/n/ac @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 867 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN 3 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | Power |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WPA/WPA2, WEP 64/128-bit |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač ; aplikácia WiLynk |
| Prevádzkové režimy: | Router |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm ± 2 dBm |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 222 x 148 x 189 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





