- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER AP3000D Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 2402 Mbps CUDY
ROUTER AP3000D Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 2402 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER AP3000D Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 574 Mbps + 2402 Mbps CUDYSkladom54,98 EUR44,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa - Integrovaná ; Prenosové rýchlosti: 574 Mbps + 2402 Mbps ; Porty LAN: 1 x 10/100/1000 Mbps - PoE IN ; Rozhranie správy: WWW prehliadač, Mobilná aplikácia ; Prevádzkové režimy: Router, Access Point, Range Extender, AP Client ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa - Integrovaná |
| Štandardy: | Wi-Fi 6 |
| Prenosové rýchlosti: | 574 Mbps + 2402 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - PoE IN Port Uplink |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, Mobilná aplikácia |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | 0 ~ 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | 183.3 x 109 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




