- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER ARCHER-AX12 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 1201 Mbps TP-LINK
ROUTER ARCHER-AX12 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 1201 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
ROUTER ARCHER-AX12 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 1201 Mbps TP-LINKSkladom52,55 EUR42,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa ; Štandardy: IEEE 802.11n/b/g @ 2.4 GHz IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz ; Prenosové rýchlosti: 300 Mbps + 1201 Mbps ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa |
| Štandardy: | IEEE 802.11n/b/g @ 2.4 GHz IEEE 802.11ax/ac/n/a @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 1201 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - Uplink 3 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| LED indikátory: | Power, 2.4 GHz WLAN, 5 GHz WLAN, INTERNET, LAN |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| DDNS: | |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, TP-LINK Tether |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 23 dBm @ 5 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 215 x 117 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





