- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- ROUTER ARCHER-C24 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 433 Mbps TP-LINK
ROUTER ARCHER-C24 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 433 Mbps TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
ROUTER ARCHER-C24 2.4 GHz, 5 GHz 300 Mbps + 433 Mbps TP-LINKSkladom31,84 EUR25,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa - Integrovaná ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa - Integrovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps + 433 Mbps |
| Porty LAN: | 4 x 10/100 Mbps LAN 1 x 10/100 Mbps WAN |
| LED indikátory: | Power, 2.4 GHz WLAN, 5 GHz WLAN, LAN, WAN |
| Citlivosť prijímača: | 2.4 GHz : |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm @ 2.4 GHz < 23 dBm @ 5 GHz |
| DDNS: | |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Router, Access Point, Range Extender |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, TP-LINK Tether |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 V DC / 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 142 x 107 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





