- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER DS-3WG105G-SI Hikvision
ROUTER DS-3WG105G-SI Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ROUTER DS-3WG105G-SI HikvisionSkladom144,03 EUR117,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 3 x LAN, 1 x LAN / WAN ; Rozhranie WAN: 1 x WAN ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbps ; Rozhranie správy: Podpora HPP - Hik-Partner Pro ; Vybrané vlastnosti: Dual-WAN, Siete VPN: IPsec VPN, L2TP VPN ;
| Porty LAN: | |
| Rozhranie WAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100/1000 Mbps |
| LED indikátory: | System, Link/Act |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.9.1 |
| Rozhranie správy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.426 kg |
| Rozmery: | 190 x 126 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200312 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







