- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER DS-3WG210GP-SI 8 PoE Hikvision
ROUTER DS-3WG210GP-SI 8 PoE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ROUTER DS-3WG210GP-SI 8 PoE HikvisionSkladom264,61 EUR215,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x LAN & PoE / WAN ; Rozhranie WAN: 2 x WAN / LAN ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbps ; Napájanie PoE: PoE (802.3af/at), 75 W (celkom) ; Rozhranie správy: Podpora HPP - Hik-Partner Pro ; Vybrané vlastnosti: Rovnomerne zaťaženie pásma, Siete VPN: IPsec VPN, L2TP VPN ;
| Porty LAN: | 8 x LAN & PoE / WAN (RJ-45) |
| Rozhranie WAN: | 2 x WAN / LAN (RJ-45) |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100/1000 Mbps |
| LED indikátory: | System, Link/Act, PoE Max |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Napájanie PoE: | Výstup napájania - Porty LAN : PoE (802.3af/at), 75 W (celkom) |
| Ochrany: | |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.9.1 |
| Rozhranie správy: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Konfigurácia s pomocou aplikácie Hik-Partner Pro |
| Vybrané vlastnosti: | - maximálne 4 porty WAN, |
| Napájanie: | 54 V DC / 1.48 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 80 W (pri plnom zaťažení) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 190 x 125 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200310 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







