- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER DS-3WG507G-SI SFP Hikvision
ROUTER DS-3WG507G-SI SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ROUTER DS-3WG507G-SI SFP HikvisionSkladom398,83 EUR324,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x LAN ( 3 x LAN / WAN ) - 4 x RJ-45 ; Rozhranie WAN: 3 x WAN ( 2 x LAN / WAN ) - 2 x RJ-45, 2 x SFP ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbps ; Rozhranie správy: Podpora HPP - Hik-Partner Pro ; Vybrané vlastnosti: Siete VPN: IPsec VPN, L2TP VPN ;
| Porty LAN: | 4 x LAN ( 3 x LAN / WAN ) - 4 x RJ-45 |
| Rozhranie WAN: | 3 x WAN ( 2 x LAN / WAN ) - 2 x RJ-45, 2 x SFP |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100/1000 Mbps |
| LED indikátory: | System |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.9.1 |
| Rozhranie správy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 100 ... 240 V DC / 1 A |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 2.40 kg |
| Rozmery: | 440 x 230 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 317200311 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





