- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER RG-EG406XS SFP+ REYEE
ROUTER RG-EG406XS SFP+ REYEE
- Kompletné špecifikácie
ROUTER RG-EG406XS SFP+ REYEESkladom443,61 EUR360,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozhranie správy: Systém centrálneho riadenia Ruijie Cloud ; Vybrané vlastnosti: Siete VPN: IPsec VPN, Open VPN, L2TP VPN, PPTP VPN, WireGuard ;
| Porty LAN: | |
| Rozhranie WAN: | 1 x WAN x 10/100/1000/2500 Mbps (RJ-45) |
| LED indikátory: | 1x Status, 6x Link/Act |
| DDNS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| Port USB: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Napájanie PoE: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: Ruijie Reyee aplikácia zadarmo iOS (iPhone): Ruijie Reyee aplikácia zadarmo |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 0.75 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 9 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| Rozmery: | 202 x 110 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | RUIJIE / REYEE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






