- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER RUT142 Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps Teltonika
ROUTER RUT142 Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
ROUTER RUT142 Wi-Fi 2.4 GHz 300 Mbps TeltonikaSkladom92,17 EUR74,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: Zásuvka SMA-RP - bez antény ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Porty LAN: 1 x 10 / 100 Mbps ; Rozhranie WAN: 1 x 10 / 100 Mbps ; Rozhranie správy: WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie Mesh, Podpora technológie VoIP, Možnosť pracovať ako Hotspot, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), Komunikačné rozhranie - Port RS-232, Montáž na lištu DIN, 3kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | Zásuvka SMA-RP - bez antény |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 11n : 300 Mbps 11g : 54 Mbps 11b : 11 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10 / 100 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x 10 / 100 Mbps |
| LED indikátory: | Power, WAN, LAN |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| DDNS: | Spolupráca > 25 |
| Prevádzkové režimy: | Access Point, Station |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC, WEEE |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 2 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 123 x 69 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






