- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER RUTM08 Teltonika
ROUTER RUTM08 Teltonika
- Kompletné špecifikácie
ROUTER RUTM08 TeltonikaSkladom138,14 EUR112,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 3 x 10 / 100 / 1000 Mbps ; Rozhranie WAN: 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps ; Port USB: USB 2.0 ; Rozhranie správy: WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie VoIP, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), digitálne vstupy/výstupy, 4kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí ;
| Porty LAN: | 3 x 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps |
| LED indikátory: | Power, 8 x Link/Act |
| Port USB: | USB 2.0 |
| Server DHCP: | ![]() |
| DDNS: | ![]() |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC, WEEE |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5.5 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 115 x 95 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






