- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER RUTM10 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps Teltonika
ROUTER RUTM10 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps Teltonika
- Kompletné špecifikácie
ROUTER RUTM10 Wi-Fi 2.4 GHz, 5 GHz 867 Mbps TeltonikaSkladom184,51 EUR150,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi ; Štandardy: Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n/ac Wi-Fi 5 ; Porty LAN: 3 x 10 / 100 / 1000 Mbps ; Rozhranie WAN: 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps ; Rozhranie správy: WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie Mesh, Podpora technológie VoIP, Možnosť pracovať ako Hotspot, Spolupráca so systémami IoT (Internet of Things), Montáž na lištu DIN, 4kolíková priemyselná elektrická zásuvka, Široký rozsah podporovaných napájacích napätí, digitálne vstupy/výstupy - možnosť nastaviť konkrétne vstupné/výstupné podmienky pre iniciovanie udalostí ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa Wi-Fi 3.5 dBi (konektor SMA-RP) |
| Štandardy: | Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n/ac Wi-Fi 5 |
| Prenosové rýchlosti: | WiFi : max. 867 Mbps |
| Porty LAN: | 3 x 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Rozhranie WAN: | 1 x 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Výkon vysielača: | ≤ 23 dBm @ 5 GHz ≤ 20 dBm @ 2.4 GHz |
| LED indikátory: | Power, WAN, LAN, 2.4 GHz, 5 GHz |
| LTE: | ![]() |
| QSS: | ![]() |
| WDS: | ![]() |
| Server DHCP: | ![]() |
| DDNS: | Spolupráca > 25 |
| Prevádzkové režimy: | Access Point, Station |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, aplikácia Teltonika RMS |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.1 |
| Operačný systém: | RutOS (Linux OS based) |
| Update firmware: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, UKCA, FCC, WEEE |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 8.65 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 115 x 95 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






