- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- ROUTER TL-MERC-MW302R 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINK / MERCUSYS
ROUTER TL-MERC-MW302R 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINK / MERCUSYS
- Kompletné špecifikácie
ROUTER TL-MERC-MW302R 2.4 GHz 300 Mbps TP-LINK / MERCUSYSSkladom16,47 EUR13,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ... 2.4835 GHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa 5 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n ; Porty LAN: 1 x 10/100 Mbps - WAN, 2 x 10/100 Mbps - LAN ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa 5 dBi |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | |
| LED indikátory: | Power / WLAN / WAN / LAN |
| Citlivosť prijímača: | |
| Výkon vysielača: | < 20 dBm |
| DDNS: | No-IP, DynDNS |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | Router, Range Extender, Access Point, WISP |
| Ochrany: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 114 x 94 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK / MERCUSYS |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





