- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER WR11000 Wi-Fi 7 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 688 Mbps + 4324 Mbps + 5765 Mbps CUDY
ROUTER WR11000 Wi-Fi 7 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 688 Mbps + 4324 Mbps + 5765 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER WR11000 Wi-Fi 7 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 688 Mbps + 4324 Mbps + 5765 Mbps CUDYSkladom185,48 EUR150,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz ; Typ antény: 6 x Všesmerová anténa - Integrovaná ; Prenosové rýchlosti: 688 Mbps + 4324 Mbps + 5765 Mbps ; Porty LAN: 1 x 10/100/1000/2500 Mbps - WAN 3 x 10/100/1000/2500 Mbps - LAN ; Rozhranie správy: WWW prehliadač Cudy aplikácia zadarmo pre Android Cudy aplikácia zadarmo pre iOS ; Prevádzkové režimy: Router, AP, AP Client, Range Extender, WISP ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Typ antény: | 6 x Všesmerová anténa - Integrovaná |
| Štandardy: | Wi-Fi 7 |
| Prenosové rýchlosti: | 688 Mbps + 4324 Mbps + 5765 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000/2500 Mbps - WAN 3 x 10/100/1000/2500 Mbps - LAN |
| Rozhranie správy: | |
| Prevádzkové režimy: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 ~ 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| Rozmery: | 253 x 152.5 x 48.2 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




