- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER WR300 2.4 GHz 300 Mbps CUDY
ROUTER WR300 2.4 GHz 300 Mbps CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER WR300 2.4 GHz 300 Mbps CUDYSkladom18,34 EUR14,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa - Integrovaná ; Štandardy: IEEE 802.11n/b/g ; Prevádzkové režimy: Router, AP, Range Extender, WISP ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa - Integrovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11n/b/g |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | 1 x 10/100 Mbps - WAN 3 x 10/100 Mbps - LAN |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Prevádzkové režimy: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 118 x 80 x 27.5 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





