- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Smerovače, smerovače Wi-Fi, prístupové body (Access Pointy)
- Vnútorný
- ROUTER WR3000 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz CUDY
ROUTER WR3000 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz CUDY
- Kompletné špecifikácie
ROUTER WR3000 Wi-Fi 6 2.4 GHz, 5 GHz CUDYSkladom47,09 EUR38,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz ; Typ antény: 4 x Všesmerová anténa - Integrovaná ; Prenosové rýchlosti: 574 Mbps pri 2.4 GHz 2402 Mbps pri 5 GHz ; Porty LAN: 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN 3 x 10/100/1000 Mbps - LAN ; Rozhranie správy: WWW prehliadač, Mobile application ; Prevádzkové režimy: Router, AP, Range Extender, WISP ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ antény: | 4 x Všesmerová anténa - Integrovaná |
| Štandardy: | |
| Prenosové rýchlosti: | |
| Porty LAN: | 1 x 10/100/1000 Mbps - WAN 3 x 10/100/1000 Mbps - LAN |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, Mobile application |
| Prevádzkové režimy: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 183.3 x 109 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




