- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI rozdeľovače
- ROZBOČOVAČ HDMI-SP-1/2-HDCP
ROZBOČOVAČ HDMI-SP-1/2-HDCP
- Kompletné špecifikácie
ROZBOČOVAČ HDMI-SP-1/2-HDCPSkladom42,26 EUR34,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet HDMI vstupov: 1 ks. ; Počet HDMI výstupov: 2 ks. ; Podporovaný štandard HDMI: 1.4, 2.0 ; Podporované rozlíšenia: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 3D 1080p, 4K x 2K ; Vybrané vlastnosti: Kovový kryt - Tienená ;
| Počet HDMI vstupov: | 1 ks. |
| Počet HDMI výstupov: | 2 ks. |
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.4, 2.0 |
| Podporované rozlíšenia: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 3D 1080p, 4K x 2K |
| Maximálna dĺžka kábla: | 15 m |
| Zhoda s HDCP: | ![]() |
| Napájanie: | 5 V / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | Kovový kryt - Tienená |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 96 x 60 x 17 mm |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





