- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI rozdeľovače
- ROZBOČOVAČ HDMI-SP-1/2KF-V2
ROZBOČOVAČ HDMI-SP-1/2KF-V2
- Kompletné špecifikácie
ROZBOČOVAČ HDMI-SP-1/2KF-V2Skladom11,13 EUR9,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet HDMI vstupov: 1 ks. ; Počet HDMI výstupov: 2 ks. ; Podporovaný štandard HDMI: 1.4b ; Podporované rozlíšenia: 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 3D 1080p, 4K UHD, 3D 4K UHD ; Vybrané vlastnosti: Rýchlosť prenosu (Baudrate) : 3.4 Gb/s, Šírka pásma max. 340 MHz, Kovový kryt - Tienená ;
| Počet HDMI vstupov: | 1 ks. |
| Počet HDMI výstupov: | 2 ks. |
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.4b |
| Podporované rozlíšenia: | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 3D 1080p, 4K UHD, 3D 4K UHD |
| Maximálna dĺžka kábla: | 8 m - pre 26AWG HDMI ( Vstup / Výstup ) |
| Zhoda s HDCP: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V / 1 A - Zástrčka 2.1/5.5 mm (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 65 x 62 x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





