- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Príslušenstvo
- SIEŤOVÁ KARTA WI-FI 6E PCIE WE3000S 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 574 Mbps + 2402 Mbps Wi-Fi 6E CUDY
SIEŤOVÁ KARTA WI-FI 6E PCIE WE3000S 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 574 Mbps + 2402 Mbps Wi-Fi 6E CUDY
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÁ KARTA WI-FI 6E PCIE WE3000S 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz 574 Mbps + 2402 Mbps Wi-Fi 6E CUDYSkladom40,77 EUR33,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz ; Prenosové rýchlosti: 574 Mbps + 2402 Mbps ; Podporované štandardy: Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 ; Porty: 2 x SMA-RP, 1 x PCIe, 1 x USB (pripojenie portu k základnej doske je potrebné len pre podporu Bluetooth) ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Prenosové rýchlosti: | 574 Mbps + 2402 Mbps |
| Podporované štandardy: | Wi-Fi 6E : IEEE 802.11a/ac/ax/b/g/n, Bluetooth 5.3 |
| Chipset: | INTEL AX210 |
| Rozhranie: | PCI Express + USB |
| Porty: | |
| Operačný systém: | Windows 10/11 32/64-bit |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Certifikáty: | FCC, CE |
| Hmotnosť: | 0.116 kg |
| Rozmery: | 45.5 x 70 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




