- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Reproduktory
- SIEŤOVÝ REPRODUKTOR DS-QAZ1110G1-B/EU 10 W Hikvision
SIEŤOVÝ REPRODUKTOR DS-QAZ1110G1-B/EU 10 W Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÝ REPRODUKTOR DS-QAZ1110G1-B/EU 10 W HikvisionSkladom557,10 EUR452,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 100 Hz ... 20 kHz ; Hladina intenzity zvuku: 98 dB SPL ; Smerovosť reproduktora: 360 ° vodorovne 360 ° zvisle ; Nastavenie zosilenia; Index of Protection; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný mikrofón Regulácia citlivosti Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: 24 V / 2.5 A ;
| Menovitý výkon: | 10 W |
| Šírka pásma: | 100 Hz ... 20 kHz |
| Impedancia: | 8 Ω |
| Citlivosť reproduktora: | 90 dB |
| Hladina intenzity zvuku: | 98 dB SPL |
| Smerovosť reproduktora: | 360 ° vodorovne 360 ° zvisle |
| Pomer signál/šum (S/N): | 83 dB |
| Audio vstup: | |
| Audio výstupy: | 1 ks. Výstup z reproduktora |
| Nastavenie zosilenia: | ![]() |
| Index of Protection: | ![]() |
| Kryt: | Drevo |
| Zabudovaná pamäť: | 4 GB eMMC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24 V / 2.5 A |
| Spotreba energie: | ≤ 60 W |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Rozmery: | 278 x 180 x 158 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327400079 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






