- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Reproduktory
- SIEŤOVÝ REPRODUKTOR S HÚKAČKOU DS-QAZ1307G1-E(C) 7 W IP67 Hikvision
SIEŤOVÝ REPRODUKTOR S HÚKAČKOU DS-QAZ1307G1-E(C) 7 W IP67 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÝ REPRODUKTOR S HÚKAČKOU DS-QAZ1307G1-E(C) 7 W IP67 HikvisionNie je skladom631,97 EUR513,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 300 Hz ... 13 kHz ; Hladina intenzity zvuku: 121 dB SPL ; Smerovosť reproduktora: 70 ° vodorovne 100 ° zvisle ; Nastavenie zosilenia; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný mikrofón Regulácia citlivosti Podpora dvojsmerného audia ; Index of Protection: IP67 ; Napájanie: PoE (802.3at) ;
| Menovitý výkon: | 7 W |
| Šírka pásma: | 300 Hz ... 13 kHz |
| Impedancia: | 8 Ω |
| Citlivosť reproduktora: | 110 dB |
| Hladina intenzity zvuku: | 121 dB SPL |
| Smerovosť reproduktora: | 70 ° vodorovne 100 ° zvisle |
| Pomer signál/šum (S/N): | 85 dB |
| Nastavenie zosilenia: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Kovová |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK10 |
| Napájanie: | PoE (802.3at) |
| Spotreba energie: | 16.4 W (max) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 90 % |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| Rozmery: | 265 x 239 x 182 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 347000134 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





