- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Reproduktory
- SIEŤOVÝ REPRODUKTOR S HÚKAČKOU DS-QAZ1325G1T(C) 25 W IP67 Hikvision
SIEŤOVÝ REPRODUKTOR S HÚKAČKOU DS-QAZ1325G1T(C) 25 W IP67 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÝ REPRODUKTOR S HÚKAČKOU DS-QAZ1325G1T(C) 25 W IP67 HikvisionNie je skladom695,68 EUR565,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 300 Hz ... 8 kHz ; Hladina intenzity zvuku: 124 dB SPL ; Smerovosť reproduktora: 70 ° vodorovne 100 ° zvisle ; Index of Protection: IP67 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný mikrofón Regulácia citlivosti Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: Napájanie 24V DC ; Výstup napájania: 12 V DC ;
| Menovitý výkon: | 25 W |
| Šírka pásma: | 300 Hz ... 8 kHz |
| Impedancia: | 8 Ω |
| Citlivosť reproduktora: | 110 dB |
| Hladina intenzity zvuku: | 124 dB SPL |
| Smerovosť reproduktora: | 70 ° vodorovne 100 ° zvisle |
| Pomer signál/šum (S/N): | 83 dB |
| Index of Protection: | IP67 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Kryt: | Kovová |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Napájanie 24V DC |
| Spotreba energie: | 28 W (max) |
| Výstup napájania: | 12 V DC / 25 mA |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| Rozmery: | 239 x 274 x 182 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 347000138 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




