- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Reproduktory
- SIEŤOVÝ REPRODUKTOR S HÚKAČKOU VCS-SH30 15 W IP66 DAHUA
SIEŤOVÝ REPRODUKTOR S HÚKAČKOU VCS-SH30 15 W IP66 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÝ REPRODUKTOR S HÚKAČKOU VCS-SH30 15 W IP66 DAHUANie je skladom953,72 EUR775,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 250 Hz ... 16 kHz ; Hladina intenzity zvuku: 108 dB SPL ; Smerovosť reproduktora: 70 ° vodorovne, 100 ° zvisle ; Index of Protection: IP66 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný mikrofón, Podpora dvojsmerného audia, Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Napájanie: PoE (802.3at), 24 V DC ;
| Menovitý výkon: | 15 W |
| Šírka pásma: | 250 Hz ... 16 kHz |
| Impedancia: | 8 Ω |
| Citlivosť reproduktora: | 102 dB |
| Hladina intenzity zvuku: | 108 dB SPL |
| Smerovosť reproduktora: | 70 ° vodorovne , 100 ° zvisle |
| Pomer signál/šum (S/N): | ≥ 75 dB |
| Nastavenie zosilenia: | ![]() |
| Index of Protection: | IP66 |
| Kryt: | Hliník, Antikorozívna ochrana |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | 15 W (max) |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.85 kg |
| Rozmery: | 227 x 171 x 250 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





