- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SIEŤOVÝ ZDROJ TL-PA701-7KIT TP-LINK
SIEŤOVÝ ZDROJ TL-PA701-7KIT TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÝ ZDROJ TL-PA701-7KIT TP-LINKSkladom67,83 EUR55,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sada sieťových prenášačov TL-PA7017-KIT slúži na prenos ethernetového signálu s pomocou elektrickej siete; Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps ; Dosah: 300 m - V oblasti budovy ;
| Porty LAN: | 1 x Port LAN |
| Modulácia: | OFDM - PLC |
| Ochrany: | 128-bit šifrovanie AES |
| Diódy LED: | Napájanie, Elektrická sieť, Ethernet |
| Prenosová rýchlosť: | 1000 Mbps |
| Dosah: | 300 m - V oblasti budovy |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | < 2.7 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, RoHS |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 |
| Hmotnosť: | 0.146 kg (celkom) |
| Rozmery: | 65 x 52 x 28.5 mm (samostatný prvok) |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




