- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SIEŤOVÝ ZDROJ TL-PA7017P-KIT TP-LINK
SIEŤOVÝ ZDROJ TL-PA7017P-KIT TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SIEŤOVÝ ZDROJ TL-PA7017P-KIT TP-LINKSkladom83,10 EUR67,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x Gigabit Ethernet ; Prenosová rýchlosť: 1 Gb/s ; Vybrané vlastnosti: Plug & Play ;
| Porty LAN: | 1 x Gigabit Ethernet |
| Štandardy: | HomePlug AV1.1, HomePlug AV2.0, IEEE1901, IEEE802.3, IEEE802.3x, IEEE802.3u, IEEE802.3ab |
| Modulácia: | OFDM |
| Ochrany: | 128-bit šifrovanie AES |
| Diódy LED: | Power, Powerline, Ethernet |
| Prenosová rýchlosť: | 1 Gb/s |
| Dosah: | 300 m - V oblasti budovy |
| Spotreba energie: | max. 3.26 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Správa: | tpPLC aplikácia zadarmo pre iOS tpPLC aplikácia zadarmo pre Android |
| Certifikáty: | CE, RoHS |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 |
| Hmotnosť: | 0.164 kg (samostatný prvok) |
| Rozmery: | 95 x 58 x 42 mm (samostatný prvok) |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




