- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- SMEROVÁ ANTÉNA ATK-10/800-980+N GSM
SMEROVÁ ANTÉNA ATK-10/800-980+N GSM
- Kompletné špecifikácie
SMEROVÁ ANTÉNA ATK-10/800-980+N GSMSkladom33,50 EUR27,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 800 ... 980 MHz ; Konektor: "N" Konektor ; Zosilenie : max. 12.8 dBi ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 10 m ;
| Rozsah frekvencie: | 800 ... 980 MHz GSM |
| Konektor: | "N" Konektor |
| Zosilenie : | max. 12.8 dBi |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Rozmery: | 700 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




