- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- SMEROVÁ ANTÉNA ATK-20/850-960 GSM
SMEROVÁ ANTÉNA ATK-20/850-960 GSM
- Kompletné špecifikácie
SMEROVÁ ANTÉNA ATK-20/850-960 GSMSkladom22,33 EUR18,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 850 ... 960 MHz ; Zosilenie : max. 16.5 dB ;
| Rozsah frekvencie: | 850 ... 960 MHz GSM |
| Konektor: | ![]() |
| Zosilenie : | max. 16.5 dB |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Rozmery: | 1700 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





