- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domácnosť/Záhrada/Motorizmus
- Inteligentná domácnosť
- BleBox
- Detektory bezdrôtové
- SNÍMAČ STAVU INPUTSENSORD Wi-Fi BleBox
SNÍMAČ STAVU INPUTSENSORD Wi-Fi BleBox
- Kompletné špecifikácie
SNÍMAČ STAVU INPUTSENSORD Wi-Fi BleBoxSkladom25,48 EUR20,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Stav snímačov, jazýčkových spínačov atď. ; Počet vstupov: 2 ; Počet výstupov; Typ konektora: skrutkové svorky ; Rozsah frekvencie: 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g ; Vybrané vlastnosti: Podpora technológie μWiFi, vzdialený prístup ;
| Spolupráca: | BleBox |
| Detekcia: | Stav snímačov, jazýčkových spínačov atď. |
| Poplachová signalizácia: | |
| Počet vstupov: | 2 |
| Počet výstupov: | ![]() |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Napájanie: | 5 V ... 24 V DC - skrutkové svorky |
| Spotreba energie: | 1 W (max) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| Rozmery: | 32 x 21 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





