- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SPRAVOVANÝ PREPÍNAČ POE+ GS2028PS4-300W 24-PORTOVÝ SFP CUDY
SPRAVOVANÝ PREPÍNAČ POE+ GS2028PS4-300W 24-PORTOVÝ SFP CUDY
- Kompletné špecifikácie
SPRAVOVANÝ PREPÍNAČ POE+ GS2028PS4-300W 24-PORTOVÝ SFP CUDYSkladom359,58 EUR292,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 ( 24 x PoE (802.3af/at) ), 4 x Port Combo: SFP / RJ45 - Uplink, 1 x RJ45 - Konzola ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 24 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 300 W ; Tabuľka MAC adries: 8k ;
| Porty LAN: | - Konzola |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Diódy LED: | SYS, Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 300 W |
| Spínací výkon: | 56 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 41.66 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Desktop / RACK, Kovová |
| Napájanie: | 110 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 3.50 kg |
| Rozmery: | 445 x 285 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







