- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ CHS4212-8GT 8-PORTOVÝ SFP DAHUA
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ CHS4212-8GT 8-PORTOVÝ SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ CHS4212-8GT 8-PORTOVÝ SFP DAHUASkladom179,17 EUR145,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100/1000 Base-T, 2 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 2 x port SFP 100/1000 Base-X - Uplink ; Správa; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - Porty LAN, 10 / 100 / 1000 Mbps - Porty Uplink, 100 / 1000 Mbps - Porty SFP ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Zostava: | Pripojnica DIN (TS-35) |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Rozmery: | 172 x 140 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





