- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE CHS4206-4GT-90 4-PORTOVÝ SFP DAHUA
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE CHS4206-4GT-90 4-PORTOVÝ SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE CHS4206-4GT-90 4-PORTOVÝ SFP DAHUASkladom138,32 EUR112,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T + Hi-PoE (802.3af/at/bt), 3 x RJ45 10/100/1000 Base-T + PoE (802.3af/at), 2 x port SFP 100/1000 Base-X - Uplink ; Správa: miestny prístup, Správa v cloude ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - Porty LAN & PoE, 100 / 1000 Mbps - Porty SFP ; Maximálny celkový výkon: 90 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 90 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vyrovnávacia pamäť: | 8.4 Mbit |
| Jumbo Frame: | 12288 B |
| Spínací výkon: | 12 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 8.928 Mpps |
| MTBF (Stredná doba medzi poruchami): | > 1000000 h |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Napájanie: | 48 ... 57 V DC / 2 ... 1.69 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Index of Protection: | IP30 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK06 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Zostava: | Pripojnica DIN (TS-35) |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 159.8 x 117.4 x 30.0 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






