- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE CHS4210-8GT-110 8-PORTOVÝ SFP DAHUA
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE CHS4210-8GT-110 8-PORTOVÝ SFP DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE CHS4210-8GT-110 8-PORTOVÝ SFP DAHUASkladom179,17 EUR145,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x RJ45 10/100/1000 Base-T + Hi-PoE (802.3af/at/bt), 6 x RJ45 10/100/1000 Base-T + PoE (802.3af/at), 2 x port SFP 100/1000 Base-X - Uplink ; Správa; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - Porty LAN & PoE, 100 / 1000 Mbps - Porty SFP ; Maximálny celkový výkon: 110 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 110 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Napájanie: | 54 V DC / 2.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Zostava: | Pripojnica DIN (TS-35) |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Rozmery: | 172 x 140 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





