- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE DS-3T1506HP-SI-4P2F/NO POWER UNIT 4-PORTOVÝ SFP Hikvision
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE DS-3T1506HP-SI-4P2F/NO POWER UNIT 4-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE DS-3T1506HP-SI-4P2F/NO POWER UNIT 4-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom405,48 EUR329,66 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 ( 4 x PoE (802.3bt) ), 2 x port SFP ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 1000 Mbps - 2 Porty SFP - Uplink ; Maximálny celkový výkon: 300 W ; Správa; Vybrané vlastnosti: Montáž na lištu DIN ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | Porty 1 ... 4 : 90 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 300 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Spínací výkon: | 20 Gbps (celá jednotka) / 12 Gbps (Jeden port) |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 14.88 Mpps (celá jednotka) / 8.93 Mpps (Jeden port) |
| Správa: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, PoE Max, Link/Act, PoE, 5 SFP, 6 SFP |
| Kryt: | Kovová |
| Ochrany: | Proti prepätiu 6 kV - Porty PoE |
| Napájanie: | 48 ... 57 V DC - skrutkové svorky (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 75 °C |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| Rozmery: | 155 x 130 x 46 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803624 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





