- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE RG-NBS3200-48GT4XS-P-V2 48-PORTOVÝ SFP+ REYEE
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE RG-NBS3200-48GT4XS-P-V2 48-PORTOVÝ SFP+ REYEE
- Kompletné špecifikácie
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ POE RG-NBS3200-48GT4XS-P-V2 48-PORTOVÝ SFP+ REYEESkladom1 638,43 EUR1 332,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 48 x RJ45 10/100/1000 Base-T ( 48 x PoE (802.3af/at) ), 4 x port SFP+ - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbps - 48 x Gigabit Ethernet ; Maximálny celkový výkon: 370 W ; Rýchlosť presmerovania paketov: 132 Mpps ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100/1000 Mbps - 48 x Gigabit Ethernet 10 Gb/s - 4 x port SFP+ |
| Maximálny celkový výkon: | 370 W |
| Spínací výkon: | 176 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 132 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Počet vetrákov: | 2 |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: Ruijie Reyee aplikácia zadarmo iOS (iPhone): Ruijie Reyee aplikácia zadarmo |
| Jumbo Frame: | 9 kB |
| Prednastavená adresa IP: | 10.44.77.200 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Ochrany: | Ochrana proti elektrostatickému výboju (ESD) : 8 / 6 kV (Air/Contact) Prepäťová ochrana : 6 kV |
| Napájanie: | 100 V ... 240 AC |
| Spotreba energie: | max. 450 W |
| Hmotnosť: | 4.32 kg |
| Rozmery: | 440.0 x 300.6 x 44.0 mm |
| Výrobca / Značka: | RUIJIE / REYEE |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách






