- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ RG-NBS5200-24GT4XS 24-PORTOVÝ REYEE
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ RG-NBS5200-24GT4XS 24-PORTOVÝ REYEE
- Kompletné špecifikácie
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ RG-NBS5200-24GT4XS 24-PORTOVÝ REYEESkladom1 023,28 EUR831,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x (RJ45) 10/100/1000 Mbps ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbps - 24 x Gigabit Ethernet ; Rýchlosť presmerovania paketov: 96 Mpps ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100/1000 Mbps - 24 x Gigabit Ethernet 10 Gb/s - 4 x port SFP |
| Spínací výkon: | 128 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 96 Mpps |
| Jumbo Frame: | 9 kB |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Počet vetrákov: | 1 |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: Ruijie Reyee aplikácia zadarmo iOS (iPhone): Ruijie Reyee aplikácia zadarmo |
| Prednastavená adresa IP: | 10.44.77.200 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Ochrany: | |
| Napájanie: | 100 V ... 240 AC |
| Spotreba energie: | ≤ 28.028 W |
| Hmotnosť: | 2.90 kg |
| Rozmery: | 440 x 208 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | RUIJIE / REYEE |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





