- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ SWM281 24-PORTOVÝ SFP Teltonika
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ SWM281 24-PORTOVÝ SFP Teltonika
- Kompletné špecifikácie
SPRAVOVANÝ PRIEMYSELNÝ PREPÍNAČ SWM281 24-PORTOVÝ SFP TeltonikaSkladom271,44 EUR220,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45, 4 x SFP (Uplink) ; Správa; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 24 Portov LAN & PoE, 1000 Mbps - 4 Porty SFP (Uplink) ; Vybrané vlastnosti: Switch sa ovláda cez web a cloud (aplikácia Teltonika RMS), ; Napájanie: 100 ... 240 V DC ;
| Porty LAN: | |
| Štandardy: | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, SFP, Status |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.2 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Hliník |
| Napájanie: | 100 ... 240 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 5.5 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 1.85 kg |
| Rozmery: | 483 x 234 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Teltonika |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






