- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- Elektroakustika
- Reproduktory
- STROPNÝ REPRODUKTOR WS-150 50 W BLOW
STROPNÝ REPRODUKTOR WS-150 50 W BLOW
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ REPRODUKTOR WS-150 50 W BLOWSkladom16,37 EUR13,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Šírka pásma: 120 Hz ... 20 kHz ; Impedancia: 8 Ω ; Smerovosť reproduktora: 360 ° vodorovne, 180 ° zvisle ; Farba: Svetlo šedý ;
| Menovitý výkon: | 50 W |
| Šírka pásma: | 120 Hz ... 20 kHz |
| Impedancia: | 8 Ω |
| Citlivosť reproduktora: | 87 dB |
| Smerovosť reproduktora: | 360 ° vodorovne , 180 ° zvisle |
| Audio vstup: | 1 ks. Konektory |
| Kryt: | Plast + plastic grill |
| Farba: | Svetlo šedý |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.458 kg |
| Rozmery: | Ø 147 x 65 mm |
| Montážne rozmery: | Ø 111 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | BLOW |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





