- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- Switch ASW-3-10 3-PORTOVÝ ATTE
Switch ASW-3-10 3-PORTOVÝ ATTE
- Kompletné špecifikácie
Switch ASW-3-10 3-PORTOVÝ ATTESkladom34,81 EUR28,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 3 x RJ45 10/100 Mbps ; Prenosová rýchlosť: 10/100 Mb/s ;
| Porty LAN: | 3 x RJ45 10/100 Mbps |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | LAN, PWR |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100 Mb/s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 56 V DC - skrutkový spoj |
| Spotreba energie: | < 0.6 W |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 73 x 51 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





