- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH DGS-1024D/E 24-PORTOVÝ D-Link
SWITCH DGS-1024D/E 24-PORTOVÝ D-Link
- Kompletné špecifikácie
SWITCH DGS-1024D/E 24-PORTOVÝ D-LinkSkladom141,39 EUR114,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
| Porty LAN: | 24 x (RJ45) 10/100/1000 Mb Auto-Negotiation |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, Speed |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps, 24 Porty LAN - Gigabit Ethernet |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | FCC, CE Mark, RoHS |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V DC / 0.3 A (max) |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery: | 280 x 125 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | D-Link |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






