- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- Switch DS-3E0108D-O 8-PORTOVÝ Hikvision
Switch DS-3E0108D-O 8-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
Switch DS-3E0108D-O 8-PORTOVÝ HikvisionSkladom18,95 EUR15,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 8 x Portov LAN ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps - 8 x Portov LAN |
| Spínací výkon: | 1.6 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 1.19 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, RoHS, WEEE |
| Ochrany: | Proti prepätiu 2 kV |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 5 V DC / 0.6 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 3 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.074 kg |
| Rozmery: | 124 x 54 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802935 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





