- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH DS-3E0508D-O 8-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH DS-3E0508D-O 8-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH DS-3E0508D-O 8-PORTOVÝ HikvisionSkladom42,42 EUR34,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 8 Portov LAN ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps : 8 Portov LAN |
| Spínací výkon: | 16 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 11.9 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | Obmedzovač prepätia : 2 kV |
| Certifikáty: | CE, RoHS, UKCA |
| Kryt: | Desktop, Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 5 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.096 kg |
| Rozmery: | 124 x 61 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802746 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





