- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH DS-3E1528-SI-24T4F 24-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH DS-3E1528-SI-24T4F 24-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH DS-3E1528-SI-24T4F 24-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom485,56 EUR394,77 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 10/100/1000 Base-T, 4 x port SFP 1000 Base-X ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 24 LAN, 1000 Mbps - 4 Porty SFP ; Maximálny celkový výkon: 20 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny celkový výkon: | 20 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Správa: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power Status - 1 - 24 RJ45, 25 - 28 SFP |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Kovová |
| Ochrany: | Proti prepätiu 6 kV |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 2.30 kg |
| Rozmery: | 440 x 221 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301803290 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





