- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH FS108D 8-PORTOVÝ CUDY
SWITCH FS108D 8-PORTOVÝ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH FS108D 8-PORTOVÝ CUDYSkladom9,16 EUR7,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x 10 / 100 Mbps ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps, 8 Portov LAN ;
| Porty LAN: | 8 x 10 / 100 Mbps |
| Štandardy: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps, 8 Portov LAN |
| Tabuľka MAC adries: | 512 |
| Spínací výkon: | 1.6 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 1.1904 Mbps |
| Vyrovnávacia pamäť: | 448 kbps |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť montáže na stenu Nízka spotreba energie |
| Certifikáty: | FCC, CE |
| Napájanie: | 5 V DC / 0.55 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 1 W / 0.25 W (v režime uspania) |
| Kryt: | Plastová, Desktop |
| Prevádzková teplota: | 0 ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.081 kg |
| Rozmery: | 138 x 62 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





