- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH GS1016 16-PORTOVÝ CUDY
SWITCH GS1016 16-PORTOVÝ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH GS1016 16-PORTOVÝ CUDYSkladom48,35 EUR39,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 16 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ; Tabuľka MAC adries: 8k ;
| Porty LAN: | 16 x RJ45 |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Spínací výkon: | 32 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 23.808 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Napájanie: | 90 - 260 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 7.8 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.619 kg |
| Rozmery: | 200 x 118 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





