- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- Switch GS2024S2 24-PORTOVÝ SFP CUDY
Switch GS2024S2 24-PORTOVÝ SFP CUDY
- Kompletné špecifikácie
Switch GS2024S2 24-PORTOVÝ SFP CUDYSkladom223,16 EUR181,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 4 x SFP - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 24 Porty LAN & PoE ; Tabuľka MAC adries: 8k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, System |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Spínací výkon: | 58 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 43.152 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop / RACK, Kovová |
| Napájanie: | 90 - 260 V AC, 50 / 60 Hz |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 2.480 kg |
| Rozmery: | 440 x 206 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






