- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI Switche
- SWITCH HDMI-SW-3/1-IR-4K
SWITCH HDMI-SW-3/1-IR-4K
- Kompletné špecifikácie
SWITCH HDMI-SW-3/1-IR-4KNie je skladom8,59 EUR6,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prepínač umožní výber jedného z niekoľkých zdrojov signálu a prepne ho na výstup; Počet HDMI vstupov: 3 ks. ; Počet HDMI výstupov: 1 ks. ; Podporovaný štandard HDMI: 1.4b ;
| Počet HDMI vstupov: | 3 ks. |
| Počet HDMI výstupov: | 1 ks. |
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.4b |
| Podporované audio formáty: | LPCM, Dolby Digital, Dolby Digital (AC-3), DTS Digital |
| Podporované rozlíšenia: | 1440p QHD, 1080p, 3D 1080p, 4K UHD |
| HDCP: | ![]() |
| Napájanie: | 5 V DC - Zásuvka 3.5/1.35mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.044 kg |
| Rozmery: | |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





