- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- HDMI
- HDMI Switche
- SWITCH HDMI-SW-3/1-V1.4B
SWITCH HDMI-SW-3/1-V1.4B
- Kompletné špecifikácie
SWITCH HDMI-SW-3/1-V1.4BSkladom9,79 EUR7,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prepínač umožní výber jedného z niekoľkých zdrojov signálu a prepne ho na výstup; Počet HDMI vstupov: 3 ks. ; Počet HDMI výstupov: 1 ks. ; Podporovaný štandard HDMI: 1.4b ;
| Počet HDMI vstupov: | 3 ks. |
| Počet HDMI výstupov: | 1 ks. |
| Podporovaný štandard HDMI: | 1.4b |
| Výber vstup/výstup: | manuálne |
| Podporované audio formáty: | DTS-HD Master Audio, Dolby True HD, LPCM7.1, DTS, Dolby-AC3, DSD |
| Maximálna prenosová vzdialenosť: | max. 15 m @ 1080p - Vstupy max. 25 m @ 1080p - Výstup |
| Podporované rozlíšenia: | 2160p - 4K UHD, 1080p, 720p, 576p, 480p |
| HDCP: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Z kábla HDMI |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 65 x 65 x 16 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





