- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH HS105 5-PORTOVÝ CUDY
SWITCH HS105 5-PORTOVÝ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH HS105 5-PORTOVÝ CUDYSkladom49,61 EUR40,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x 10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps, 5 Portov LAN ;
| Porty LAN: | 5 x 10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps |
| Štandardy: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 / 2500 Mbps, 5 Portov LAN |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Spínací výkon: | 25 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 18.6 Mbps |
| Vyrovnávacia pamäť: | 4 Mbit |
| Jumbo Frame: | 15 kB |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť montáže na stenu |
| Certifikáty: | FCC, CE |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Kovová, Desktop |
| Hmotnosť: | 0.350 kg |
| Rozmery: | 119 x 85 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





