- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH NS-NP105G 5-PORTOVÝ DELTA NETWORK
SWITCH NS-NP105G 5-PORTOVÝ DELTA NETWORK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH NS-NP105G 5-PORTOVÝ DELTA NETWORKSkladom10,62 EUR8,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x 10/100/1000 Base-TX (RJ-45) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps ;
| Porty LAN: | 5 x 10/100/1000 Base-TX (RJ-45) |
| Štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, DATA |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - Gigabit Ethernet |
| Tabuľka MAC adries: | 1 k |
| Napájanie: | 5 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 62 x 62 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA NETWORK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





