- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 3 portov
- SWITCH POE / EXTENDER APT-3-50 3-PORTOVÝ ATTE
SWITCH POE / EXTENDER APT-3-50 3-PORTOVÝ ATTE
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE / EXTENDER APT-3-50 3-PORTOVÝ ATTESkladom69,25 EUR56,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T + vstup napájanie : PoE 802.3af/at / PASSIVE, 2 x RJ45 10/100/1000 Base-T + PoE 802.3af/at / PASSIVE ; Prenosová rýchlosť: 10/100/1000 Mbps : 1 Port LAN + PoE IN 10/100/1000 Mbps : 4 Port LAN ; Maximálny celkový výkon: 30 W ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | LAN, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | 10/100/1000 Mbps : 1 Port LAN + PoE IN 10/100/1000 Mbps : 4 Port LAN + PoE OUT |
| Maximálny výstupný výkon: | 25 W @ port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 30 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 44 ... 58 V DC - PoE (802.3af/at) / Passive PoE @ LAN 1 |
| Spotreba energie: | < 0.3 W |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 73 x 51 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





